Obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Przedsiębiorstwo podmiotu leczniczego:

Centrum Medyczne
"Eko-Prof-Med"

ul. Cynkowa 6

42-610 Miasteczko Śląskie

email:ekoprofmed@gmail.com

email:rejestracja@ekoprofmed.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:

7:00 - 20:00

sobota:

7:00 - 14:30

Laboratorium – O nas

Szanowni Państwo,

Dobra i precyzyjna diagnostyka medyczna jest wstępem do skutecznej terapii. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Centralnego Laboratorium Toksykologii Metali Ciężkich będącym jednym z nielicznych w kraju laboratoriów specjalistycznych w zakresie toksykologii.

Wykonujemy szeroki zakres diagnostycznych badań analitycznych. Wiele lat na rynku analityki medycznej , a w szczególności toksykologii pozwoliło nam zdobyć doświadczenie zapewniające wysoką jakość usług. Spełniamy wszystkie standardy jakie powinny spełniać medyczne laboratoria diagnostyczne. Uczestniczymy w międzynarodowych i ogólnokrajowych programach kontroli jakości - Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi, Labquality – Finlandia, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) – Atlanta (USA), w zintegrowanym programie kontroli jakości StandLab IQS, INSTAND - Niemcy. Posiadane certyfikaty kontroli dotyczą wszystkich działów analityki klinicznej. Poza wykonywaniem podstawowych badań hematologicznych, biochemicznych, analitycznych, specjalizujemy się w badaniach toksykologii metali ciężkich oferując Państwu ich pełny zakres (na życzenie dołączamy pełną ofertę badań wraz z cennikiem). Współpracujemy z podwykonawcami, którzy także zapewniają wysoką jakość usług w przypadku badań których nie wykonujemy w naszym laboratorium. Byliśmy jednym z pierwszych laboratoriów na rynku posiadającym laboratoryjny system informatyczny i pracującym w zamkniętym, próżniowym systemie (Vacutainer, Vacuette,Monovette itp.).

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu światowych firm - spektrofotometr absorpcji atomowej firmy UNICAM, analizator hematologiczny - SYSMEX, koagulometr – BIOKSEL, analizator biochemiczny – Alpha Diagnostics, czytnik pasków do moczy- ALLMED. Jesteśmy laboratorium w pełni zautomatyzowanym i skomputeryzowanym (rejestracja pacjentów i aparaty podłączone są do sieci komputerowej).

Wykonujemy szereg badań w szczególności toksykologicznych dla wielu firm z terenu całego kraju.

Zapewniamy Państwu wyspecjalizowaną obsługę i wysoko wykwalifikowaną kadrę. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do firm i jednostek Ochrony Zdrowia.

Nasze Laboratorium jest wpisane do ewidencji prowadzonej przez Krajową Radę diagnostów Laboratoryjnych pod numerem 1243.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Copyright © 2010 Eko-Prof-Med